O G Ł O S Z E N I E

o naborze na wolne stanowisko pracy

Dyrektor

Dolnośląskiego Zespołu Szkół Specjalnych przy Wielospecjalistycznym Szpitalu w Miliczu

ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze

Samodzielny referent

w Dolnośląskim Zespole Szkół Specjalnych przy Wielospecjalistycznym Szpitalu w Miliczu

Do naboru mogą przystąpić osoby spełniające wymagania określone w Ustawie z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (t. j. Dz.U z 2022r. poz. 530. ), zwanej dalej ustawą.

Określenie stanowiska urzędniczego:

Nazwa i adres jednostki:   Dolnośląski Zespół Szkół Specjalnych przy  Wielospecjalistycznym Szpitalu w Miliczu, ul. Grzybowa 1,           56-300 Milicz

Stanowisko: samodzielny referent w Dolnośląskim Zespole Szkół Specjalnych przy Wielospecjalistycznym Szpitalu w Miliczu,

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony

Wymiar czasu pracy: 1 etat, 40 godzin tygodniowo.

1. Wymagania niezbędne:

1) obywatelstwo polskie, z zastrzeżeniem art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych,

2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

3) niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyśle przestępstwo ścigane                        z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

4) wykształcenie średnie i co najmniej 4 letni staż pracy na podobnym stanowisku lub wykształcenie wyższe i co najmniej 2 letni staż pracy na podobnym stanowisku.

5) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku,

6) posiadanie nieposzlakowana opinii.

2. Wymagania dodatkowe:

1) znajomość regulacji prawnych Kodeksu Pracy, Karty Nauczyciela, Ustawy Prawo Oświatowe,  ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o ochronie danych osobowych oraz aktów normatywnych powszechnie obowiązujących,

2) znajomość obsługi programów komputerowych: Arkusz organizacyjny, kadry               w systemie Vulcan, System Informacji Oświatowej –SIO

3) umiejętność sporządzania sprawozdań statystycznych do GUS,

4) biegła znajomość pakietu Office oraz umiejętność korzystania z zasobu Internetu,

6) zdolności organizacyjne, rzetelność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista.

3. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

1) prowadzenie spraw kadrowych, uczniowskich i sekretariatu zespołu szkół zgodnie               z obowiązującymi przepisami umożliwiającymi terminowe przekazywanie informacji do właściwych organów prowadzących i instytucji,

2) wprowadzanie danych dotyczących Zespołu do bazy danych Systemu Informacji Oświatowej oraz programu Vulcan,

3) obsługa interesantów,

4) prowadzenie ksiąg inwentarzowych,

5) prowadzenie rejestrów i ewidencji wymaganych w szkole,

6) archiwizacja dokumentów,

7) przygotowywanie korespondencji służbowej, zaświadczeń, dokumentów, zestawień, analiz,

8) sprawozdawczość, sporządzanie i przesyłanie sprawozdań do GUS,

9) wystawianie pracownikom delegacji służbowych,

10) prowadzenie poczty tradycyjnej i elektronicznej,

11) wykonywanie innych czynności wynikających z zajmowanego stanowiska oraz zadań    zleconych przez dyrektora.

4. Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

1) stanowisko pracy związane z obsługą komputera powyżej 4 godzin dziennie.

2) stanowisko biurowe wyposażone w komputer, telefon, skaner, kopiarkę, niszczarkę,              w pomieszczeniu usytułowanym na parterze budynku szpitala, nieprzystosowanym              do potrzeb osób niepełnosprawnych.

3) praca w równoważnym systemie czasu pracy.

5. Wymagane dokumenty:

1) CV,

2) list motywacyjny ,

3) kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,                (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem),

4) kserokopie dokumentów potwierdzających staż pracy i doświadczenie zawodowe- świadectwa pracy (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem),

5) oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie                      (w przypadku zatrudnienia kandydat zobowiązanych jest dostarczyć zaświadczenie                o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego).

6) oświadczenie o spełnieniu wymagań określonych w art. 6 ust. 1 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2018r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2022r., poz. 530 ),

7) wymagane dokumenty aplikacyjne zawarte w ofercie pracy powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych                w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie                  z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie danych osobowych (Dz.U. UE . z 2016r., nr 119) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2018r. o pracownikach samorządowych (Dz.U            z 2022r. poz. 530).

   Każde oświadczenie musi zawierać klauzulę: Jestem świadomy/a odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego oświadczenia”.

     Dokumenty wymienione w punkcie 1 i 2 oraz oświadczenie wymienione w punktach 5          i 6 muszą być opatrzone datą i własnoręcznym podpisem.

     Kserokopie dokumentów wymienionych w punktach 3 i 4 muszą być poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem.

6. Informacje dodatkowe:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w jednostce, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej          i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, wynosił poniżej 6%.

7. Termin i miejsce składania dokumentów:

1) Wymagane dokumenty w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór na stanowisko samodzielny referent należy składać w terminie do dnia 19.09.2023 do godziny 1000                w Sekretariacie Dolnośląskiego Zespołu Szkół Specjalnych przy Wielospecjalistycznym Szpitalu w Miliczu, ul. Grzybowa 1.

2) Za datę złożenia oferty uważa się datę wpływu.

8. Informacja o przebiegu nabory:

1) złożone ofert będą badane pod względem kompletności i spełnienia przez kandydatów wymagań formalnych na stanowisko urzędnicze.

2) aplikacje, które wpłyną do Dolnośląskiego Zespołu Szkół Specjalnych przy Wielospecjalistycznym Szpitalu w Miliczu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane,

3) kandydaci spełniający wymagania formalne, poinformowani zostaną telefonicznie        o rozmowie kwalifikacyjnej zaplanowanej na dzień 21.09.2023r. w godzinach od 1100 do 1400.

4) informacja o wyniku naboru zostanie umieszczona na stronie BIP szkoły,

5) po zakończeniu procesu rekrutacji, pracodawca zgodnie z art. 5 Rozporządzenia                    o Ochronie danych osobowych, zobowiązuje się do usunięcia wszystkich danych kandydata w okresie nie dłuższym niż 3 miesiące.

Milicz, dnia 05.09.2023r.

Tytuł Typ Rozmiar Dodany przez
Nabór na stanowisko Samodzielny Referent pdf 1.75 MB Super User
Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony.
Dodane załączniki
środa, 21 październik 2020 18:08 Super User
Artykuł został zmieniony. środa, 21 październik 2020 18:12 Super User
Artykuł został zmieniony. środa, 21 październik 2020 18:16 Super User
Artykuł został zmieniony.
Usunięte załączniki
wtorek, 05 wrzesień 2023 17:30 Super User
Artykuł został zmieniony. środa, 06 wrzesień 2023 08:23 Super User
Artykuł został zmieniony. środa, 06 wrzesień 2023 08:24 Super User
Artykuł został zmieniony. czwartek, 21 wrzesień 2023 09:12 Super User
Artykuł został zmieniony. czwartek, 21 wrzesień 2023 09:26 Super User
Artykuł został zmieniony. czwartek, 21 wrzesień 2023 09:32 Super User
Artykuł został zmieniony. czwartek, 21 wrzesień 2023 09:33 Super User